Vi använder kakor för att webbplatsen ska fungera på bästa sätt. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor. 

Läs mer om kakor

Föreningsinformation

Här publiceras kontaktuppgifter till de olika kretsarna i kommunen.

Ringarum - kontaktpersoner 2020

Ordförande: Karin Folkesson
Tel: 0123-202 38 alt 070-521 73 88
E-post: Karin.B.Folkesson@telia.com

Vice ordförande: Gerd E Pettersson
Tel: 0123-200 29 alt 0731-51 85 49
E-post: Gerd.E.Pettersson@gmail.com

Kassör: Yvonne Henriksson
Tel: 070-561 26 32
E-post: edalund@hotmail.com

Sekreterare: Anita Petersén
Tel: 0123-207 37 alt 070-34 31 420
E-post: anitaptrsn@gmail.com

Valdemarsvik - kontaktpersoner 2020

Ordförande: Lena Ek
0725 - 818 254
Epost: lekkopparhult1@gmail.com

Vice ordförande: Birgitta Steen
0705 - 955 095
Epost: e.birgitta.steen@gmail.com

Kassör: Kerstin Arvidsson
Tel: 0707 - 574 407
Epost: kerstinarv48@gmail.com

Sekreterare: Hedwig Stjernvall
0708 - 151 568
Epost: hedwig.stjernvall@gmail.com

Tryserum - kontaktpersoner 2020

Ordförande:
Annita Jonsson 
Tel: 0123 - 510 40 

Kassör:      
Siv Gudjonsson
Tel. 0123 - 331 16
Epost:  siv_gudjonsson@hotmail.com

Sekreterare:
Birgit Njord-Westerling
Tel: 0123-300 42
Epost: birgitnjordw@telia.com 

Östra Ed - kontaktpersoner 2020

Ordförande:  Anna Ersson
Tel: 0493-410 35, 070-7810591
E-mail: krets.ostraed@redcross.se

Kassör: Zinnia Bergholtz
Tel: 0490-185 55
E-mail: zinnia.bergholtz@telia.com